نصب این نرم افزار بسیار ساده است و با انجام چند مرحله ی ساده می شود به آن دسترسی داشت.

1) ابتدا محلی را برای نصب برنامه مشخص کنید و مثلا در درایو c فولدری با عنوان Sniper برای این کار بسازید.

2) در برخی سیستم ها آنتی ویروس نسبت به برنامه حساس می شود و ممکن است فایل نصبی را قرنطینه کند یا در عملکرد ارتباطی آن با سرور بورس اختلال ایجاد کند. به این دلیل ترجیح بر آن است که محل نصب به نرم افزار معرفی شود که دیگر به آن حساس نباشد. در همه آنتی ویروس ها بخشی وجود دارد که می توانید به کمک آن بررسی فایل یا فولدری را Exclude کنید.

مثلا در آنتی ویروس ویندوز 10 مسیر انجام این کار به شرح زیر است که در نسخه های مختلف ممکن است کمی متفاوت باشد:

در ویندوز 7 نیز به شکل زیر می توانید عمل کنید.

3) نرم افزار را دانلود کنید و از حالت فشرده خارج کنید.

4) روی فایل نصب کلیک کنید و آدرس محل نصب را به آن بدهید و دکمه ی Install را بزنید تا نصب انجام شود.


توجه: این نرم افزار برای اجرا شدن نیاز دارد که Net4.5.2. روی سیستم شما نصب باشد. اکثر نسخه های ویندوز مخصوصا نسخه های بروز شده این نرم افزار را دارند. اما اگر پیغامی در این خصوص در هنگام نصب دریافت کردید. آن را از همین سایت دانلود و نصب کنید تا مراحل نصب برنامه ی اسنایپر بدون خطا طی شود.

5) بعد از نصب شدن اسنایپر آن را اجرا کنید. در این مرحله هنوز نرم افزار برای شما فعال نیست. لازم است که در بخش Registration بعد از وارد کردن نام و نام خانوادگی و هزینه ای که پرداخت کردین با زدن یک دکمه درخواست فعال سازی خود را برای ما ارسال کنید. این درخواست بر اساس یک شماره فاکتور ثبت می شود. با ارائه ی شماره فاکتور خود به واحد فروش (تلگرام: @SniperSoftware) منتظر تایید آنها باشید تا در اجرای بعدی نرم افزار آن را به صورت فعال شده ببینید.

نکته ی مهم: نرم افزار برای اجرای کار خود ساعت را بر اساس ساعت جهانی چک میکند و اگر در بازه ی 9 تا 12:30 نباشد اخطار بسته بودن بازار را می دهد. به همین دلیل لازم است ساعت و zone شما در ویندوز به درستی تنظیم شده باشد. لطفاً این موضوع را در آدرس زیر در سیستم خود بررسی کنید.
تنظیم zone:

Control Panel/Date and Time/Change time zone/(UTC +3:30) Tehran